Zebranie sprawozdawcze

Dnia 31 Stycznia 2015 roku w sali remizy odbyło się Walne zebranie sprawozdawcze członków OSP w Stanicy.

W spotkaniu poza członkami jednostki wzięli udział – Wójt gminy Pilchowice Maciej Gogulla oraz Sołtys wsi Stania Krystian Konieczny. Podczas zebrania poruszono wiele ważnych problemów dotyczących bieżącego funkcjonowania naszej jednostki. Przedstawiono również plany dotyczące kwestii jej rozwoju w najbliższej przyszłości. W wyniku analizy możliwości rozwoju naszej jednostki podjęto Uchwałę o utworzeniu Drużyny Ratownictwa Wodnego przy OSP Stanica, zrzeszonej w Stowarzyszeniu Ratownictwo Wodnego Rzeczpospolitej, oddział w Gliwicach.

Kwestie organizacyjne związane z powołaniem Drużyny RW powierzono druchowi Grzegorz Rogoń z terminem rozpoczęcia jej pracy od miesiąca marzec.

Zebranie zakończyło się spotkaniem integracyjnym członków straży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *